شرکت مشاورین پارسایبرین از ۱۳۸۱ با هدف ارایه راه حل در ایجاد ارتباطات مطابق با نیاز مشتری در حوزه‌های شبکه‌های داخل ساختمان، شبکه‌های بین شهری و شبکه‌های بین المللی  فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت توسط گروهي از مجربترين کارشناسان  اينترنت در ايران، و با اتکا به سال‌ها تجربه‌اي که به قدمت تجربه حضور اينترنت در ايران است، بنيانگذاري گرديده است. تجربيات اوليه اين گروه به اولين ارتباطات اينترنتي ايران در مرکز تحقيقات فيزيک نظري و رياضيات بر مي‌گردد؛ و از آن زمان تا کنون، همگام با پيشرفت و ارتقاء اين پديده نوين، شناخت، راهبري و پشتيباني متناسب فن‌آوري‌ها و زيرساخت‌هاي مرتبط اين پديده را به صنعت فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات و استفاده‌کنندگان آن ارائه نموده است.

این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است مشاوره، طراحی، اجرا، مدیریت و پشتیبانی منحصربه‌فردی در همه زمینه‌ها به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر ارایه نماید و همگام با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی در حوزه فن‌آوری اطلاعات، در جهت تحقق اهداف مشتریان با راهکارهای انفورماتیکی، امکان مدیریت، سازماندهی و تجارت آسان، امن و سریع را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

 

در اين راستا، اهم مأموريت‌هاي شرکت پارسايبرين براي دستيابي به چشم انداز تعريف شده آن به شرح زير است:

  • حضور توانمند و فني در ارائه راه حل و اجراي پروژه‌هاي انفورماتيکي
  • به خدمت گرفتن تازه‌هاي فن‌آوري با حفظ شناخت و بصورت عملي
  • ارائه راه‌حل‌هاي جامع در حوزه زيرساخت، ارتباطات و فن‌آوري‌هاي نوين مرتبط، با در نظر گرفتن نيازمندي‌هاي حال و آتي و اقتضاي توسعه کلان کشور