مهندسی ارزش

همواره شرکت پارسايبرين در نظر دارد که با برنامه ريزي منظم و از پيش تعيين شده، سرمايه‌گذاري در ايجاد شبکه‌هاي داده را در سازمان‌ها، تبديل به فرايندي با ارزش افزوده بيشتر، ملموس و سودآور نمايد. به عبارت ديگر اصل ايجاد شبکه با به ظهور رسيدن کاربري‌هاي مختلف معني مي‌يابد و شرکت پارسايبرين با بالفعل نمودن اين فرايندها در ايجاد ارزش افزوده، ماندگاري و کارآمدي سامانه‌ها را ارتقا مي‌بخشد.

در جهت عملياتي کردن اين مهم، شرکت پارسايبرين در طول سالهای گذشته توانسته است بر ايجاد دانش فني لازم جهت فرايندهاي عملياتي زير را در مجموعه شرکت بومي نمايد:

  • ايجاد ارتباطات VoIP و VoFR با انواع محصولات براي تعامل مراکز تلفن موجود يک مؤسسه در چند نقطه. شرکت داراي تجربيات بسيار در اتصال به مراکز تلفن متنوع و رفع مشکلات ارتباطي با درگاه‌هاي متنوع است.
  • ايجاد مرکز تلفن محلي يا گسترده IP Telephony با هدف حذف کامل تلفن‌هاي سنتي.
  • تعبيه سامانه‌هاي رمزنگاري بر روي مسيرياب‌ها با روشهاي متنوع VPDN، IPSec و DMVPN.. شرکت پارسايبرين تمام روش‌هاي مذکور را در اندازه‌هاي گسترده و پر تعداد و با روش‌هاي رمزنگاري پيچيده تا حد AES 256bit زير بار اجرايي پياده سازي نموده است.
  • ايجاد شبکه‌هاي WAN چند منظوره Frame-Relay با هدف ايجاد چندين کاربري موازي بدون تداخل در يکديگر. شرکت اينگونه شبکه را در بستر زميني مستقل، شبکه‌هاي مخابراتي TDM (مبتني بر SDH) و شبکه‌هاي ماهواره‌اي MCPC با موفقيت تجربه نموده است.
  • ادغام سامانه هاي ارتباطي Video Conferencing و IP Telephony در يک ساختار واحد. شرکت پارسايبرين بر اين باور است که اين تلفيق باعث افزايش کاربري عملياتي و بهره‌وري سرمايه‌گذاري‌هاي انجام شده بر روي سامانه Video Conferencing مي‌گردد.
  • ايجاد ايستگاه سيار ماهواره‌اي براي مصارف Satellite News Gathering (SNG) ، کمپ حفاري و عمراني، ايستگاه‌هاي Telemetry سيار، شناور‌هاي درياي يا ايستگاه BTS موبايل سيار
  • جانمایی چند مرحله‌ای و ارزیابی پارمتر‌های کیفی (KPI) و میزان تداخل (Interference) شبکه‌های بی‌سیم ساخت‌یافته (Structured Wi-Fi) با ابزارهای استاندارد، برای انواع نقاط دسترسی (Access Points) با آنتن‌های داخلی یا آنتن‌های متنوع بیرونی (Internal or External Antenna)
  • ایجاد شبکه‌های ساخت‌یافته بی‌سیم سازمانی (Enterprise Wi-Fi)  یا عمومی (Public Wi-Fi) برای استفاده در محیط‌های دانشگاهی، حوزه‌های ستادی وزارت‌خانه‌ها و ارگان‌های بزرگ یا مراکز خرید، فروگاهی، پایانه‌های حمل و نقل و دیگر مکان‌های عمومی همراه با مدل‌های مختلف مدیریت، احراز هویت کاربران و امنیت شبکه‌ی بی‌سیم
  • طراحی سامانه‌های بزرگ مجازی‌سازی، پردازشی و سامانه‌های ذخیره و بازیابی بر مبنای‌ فناوری‌های نوین مانند Blade Server، FCoE، Storage Zoning، NPV، NPIV، ESXi و Clustering